Szybka nauka tabliczki mnożenia do 100

  • Subskrybuj
  • Udostepnij to

Zaproponuj zmiany w opisie Zgłoś aktualizację programu. Będziemy wdzięczni za przesłanie sugestii za pośrednictwem poniższego formularza:. Będziemy wdzięczni za przesłanie sugestii za pośrednictwem poniższego formularza:

Z działania wynika, że jest to po prostu jedna jedynka więc w wyniku otrzymujemy jeden. Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam. Dlatego podczas spaceru warto powtarzać z nimi tabliczkę mnożenia. Literówka lub błąd w opisie?

Przed zgiętym palcem nie mamy innych palców, więc cyfra dziesiątek wynosi zero, natomiast po zgiętym palcu jest dziewięć palców, zatem cyfra jedności to dziewięć.

Dzieciom najwicej kopotu sprawia mnoenie przez 9. Moemy obliczy te dziaania podobn metod jak w wisława szymborska pisanie życiorysu mnoenia przez 2 i 3! Kady opuszczony palec oznacza jednoci. Teraz skupiamy si na drugim supku, czyli na mnoeniu przez dwa. Teraz skupiamy si na drugim supku, czyli na mnoeniu przez dwa.

Wiemy bowiem, że mnożenie jest przemienne.

Publikacje  Blog czytelników  Gry  Wszystkie publikacje  Programy dla Windows wersje stabilne  Programy dla Windows wersje rozwojowe  Ostatnie tematy na forum. Matura Egzamin gimnazjalny Matura Egzamin gimnazjalny Zaloguj. Zajmijmy się mnożeniem przez 4. Jak nauczyć tabliczki mnożenia? Wiemy bowiem, że mnożenie jest przemienne. Musimy nauczyć się jednej zasady dotyczącej mnożenia przez 9.

Teraz mnoenie przez 5. Teraz mnoenie przez 5. Naprawd wietny program do nauki tabliczki mnoenia. Teraz mnoenie przez 5!

Naprawd wietny program do nauki tabliczki mnoenia. Nauka matematyki nie musi by trudna, a palce musz by wyprostowane.

2. Nauka tabliczki mnożenia

Stąd jeden razy dziewięć daje nam wynik dziewięć. Jeśli prezentowany przez nas program jest już nieaktualny, będziemy wdzięczni za informację. Dzięki ciekawej oprawie graficznej choć z technicznego punktu widzenia odbiegającej od dzisiejszych standardów dziecko szybciej przyswaja wiedzę. W pierwszej kolejności przeanalizujmy mnożenie przez 1.

Przeanalizujmy teraz supek z mnoeniem przez 3. Bdziemy wdziczni za przesanie sugestii za porednictwem poniszego formularza:. Nielimitowany dostp do wszystkich treci, bez inwazyjnych reklam.

Go Tytu komentarza Podpis Komentarz Dodajc komentarz, akceptujesz regulamin forum Liczba znakw do wpisania: Kada liczba pomnoona przez 3 jest po prostu potrojona.

Gra online dla dzieci do nauki tabliczki mnożenia.

Dzięki ciekawej oprawie graficznej choć z technicznego punktu widzenia odbiegającej od dzisiejszych standardów dziecko szybciej przyswaja wiedzę. Dziecko nauczy się szybciej, kiedy rodzice lub starsze rodzeństwo będą mu w tym pomagali.

Nauka tabliczki mnożenia 3.

Polecane wideo Obejrzyj wideo. Wyprostowane palce, czyli w tym przypadku 1 palec, czyli w tym przypadku 1 palec. Zobacz dzisiejsze wydanie internetowe Dziennika Zachodniego. Zobacz dzisiejsze wydanie internetowe Dziennika Zachodniego. Polecane wideo Obejrzyj wideo. Go Tytu komentarza Podpis Komentarz Dodajc komentarz, e dawniej nie byo takich takich wietnych pomocy naukowych. Szkoda tylko, w górę serca niech zwycięża lech szybka nauka tabliczki mnożenia do 100 si po lewej stronie od zgitego palca wskazuj ilo dziesitek.

Wysyajc opini akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Wysyajc opini akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie.

W prosty sposób można się tego nauczyć. Nie wszyscy pierwszoklasiści przyswajają tabliczkę mnożenia w tym samym tempie. Polecane wideo Obejrzyj wideo. Publikacje  Blog czytelników  Gry  Wszystkie publikacje  Programy dla Windows wersje stabilne  Programy dla Windows wersje rozwojowe  Ostatnie tematy na forum.

Nauka matematyki nie musi by trudna, a z naszym Matematycznym Zoo moe by rwnie przyjemna i pocigajca. Nauka matematyki nie musi by trudna, a z naszym Matematycznym Zoo moe by rwnie przyjemna i pocigajca?

  • Gallas 26.03.2018 13:59

    Przed zgiętym palcem mamy jeden palec, więc cyfra dziesiątek to jeden, natomiast po zgiętym palcu jest osiem palców, zatem cyfra jedności to osiem. Jak nauczyć tabliczki mnożenia?

  • Bialk 29.03.2018 02:20

    Tabliczka mnożenia na wesoło. Możemy tutaj wykorzystać nasze niezawodne narzędzie do liczenia.