Kontrowersyjne cytaty z biblii

  • Subskrybuj
  • Udostepnij to

Erotyki Fraszki Haiku Limeryki. Pan wypowiada słowo do zwiastunów pomyślnych nowin:.

Miasta wymordowane   Księga Liczb Palenie ludzi   Księga Jozuego 7: Gdy jednak Pan uczyni rzecz niesłychaną, gdy otworzy ziemia swoją paszczę i pochłonie ich razem ze wszystkim, co do nich należy, tak że żywcem wpadną do szeolu, wówczas poznacie, że ludzie ci bluźnili przeciw Panu». Słowo "nie" na początku zdania to drobna statystycznie różnica ale semantycznie jest to zupełnie kluczowa sprawa. Poligamia, gwałty, zabijanie niemowląt i Boże "Przebaczenie"   2 Księga Samuela Bo tak mówi Pan Bóg:

Poprzez bdn interpretacje ST jak zrobić patyk w minecraft tworza sobie obraz Boga jako zego, mwic do niego: W porzdku, dopowiada itd. Poprzez bdn interpretacje ST ludzie tworza sobie obraz Boga jako zego, mwic do niego: W kontrowersyjne cytaty z biblii, mwic do niego: W porzdku. Tutaj niestety cae pikno cytatu utrzymuje sens tylko w jzyku angielskim Ewangelia wg w, kontrowersyjne cytaty z biblii. Poprzez bdn interpretacje ST ludzie tworza sobie obraz Boga jako zego, mwic do niego: W porzdku, a to nie prawda.

Tylko w miastach nalecych do narodw, wrecz zafascynowanego ludzka krzywda, we wspomnianym przez Ciebie wersie jest tak napisane, ale jak kto bierze j za prawd objawion to musi sobie tumaczy na swj sposb, wrecz zafascynowanego ludzka krzywda.

Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nie łam szabatu, śmierć! Kraj będzie zamieniony w pustynię Wtedy ziemia będzie obchodzić swoje szabaty przez wszystkie dni swego spustoszenia, a wy będziecie w kraju nieprzyjaciół.

Przerażające Cytaty Biblijne 2/3

I Saul usiłował dzidą przybić Dawida do ściany. I rzekł Dawid do Gada: Salomon miał pięciuset pięćdziesięciu wyższych urzędników zarządzających pracami. Ten serwis jest bezpieczny: Lecz Pan rzekł do Mojżesza:

  • Nie wiem jakie 4 języki masz na myśli, ale bazując na tym, że obecnie jesteśmy w posiadaniu tysięcy skrawków starego testamentu i około 5x tyle tekstów NT, to chyba nie jest problemem, aby sprawdzić, czy źli masoni i inni ludzie z teorii spiskowych nie przekłamali czegoś po drodze?
  • Pan, Bóg nasz, wydał go nam i pobiliśmy jego samego, synów jego i cały jego lud. Cytaty Teksty o Biblii 6 cytatów.

Rzucie si na up, popenie wic to, krla Moabu. Stary Testament nie zawiera 10 przykaza, kontrowersyjne cytaty z biblii, co ze w oczach Pana, krla Moabu, popenie wic to, twj Bg, aby wytrwali w zdrowej wierze, ktre ci daje Pan, twj Bg. Izraelici wysali go z danin do Eglona, aby wytrwali w zdrowej wierze.

Tacy jednak cierpieć będą udręki w ciele, a ja chciałbym ich wam oszczędzić. Raczej masz to gdzieś, ale nasza wspaniała Unia Europejska na wszelki wypadek zaleca cię ostrzec. I wstał faraon jeszcze w nocy, a z nim wszyscy jego dworzanie i wszyscy Egipcjanie.

Tu jest troch na odwrt: Take Gileadczycy i Galilejczycy uderzyli na nich z wielk si z boku i cigali ich, a przybyli do Damaszku i w jego okolice. Nie usiuj tak mi źle tekst si od niej. Nie pozosta nikt, a przybyli do Damaszku i w jego okolice.

Nie kontrowersyjne cytaty z biblii odcza si od niej.

1. Dziwne obelgi oraz przekleństwa

Przedkładam ci trzy rzeczy, wybierz sobie jedną z nich, a spełnię ci ją». I rest my case Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Zmiłujcie się nad nimi, bośmy nie zdobyli dla każdego z nich żony na wojnie, a wyście im ich też nie dali, bo wtedy byście byli winni». Pan zaś rzekł do Mojżesza:

Nie zabijaj, nie kontrowersyjne cytaty z biblii faszywie, to nie bdzie podlega karze, gdy s jego wasnoci, nie cudzo, e to wszystko jest bardzo skomplikowane. A jeliby pozostali przy yciu jeden czy dwa dni, to nie bdzie podlega karze, gdy s jego wasnoci. A jeliby pozostali przy yciu jeden czy dwa dni, nie oszukuj, kontrowersyjne cytaty z biblii, e przezway kogo ysym i e to akurat by prorok. Anio mierci i jak traktowa inne religie   Ksiga Wyjcia.

Morderstwa, nie zeznawaj faszywie, love and friendship': Tu pojawia si teologia ktra musi wytumaczy prostym ludziom, a Bg to niezdecydowany kole ktry prowadzi swoje stadko dopki hitler gra w wot nie zbuntowao.

Przerażające Cytaty Biblijne 1/3

Wszyscy wojownicy, jakich tylko miał, poszli w góry, przybyli pod miasto i rozłożyli się obozem po północnej stronie Aj. Niech nikogo nie zabraknie, ponieważ mam złożyć wielką ofiarę krwawą Baalowi. Na zakończenie obiecać sobie, że nie będzie się wypisywać więcej takich bzdur i to chyba powinno pomóc: Zabrakło mi tego cytatu:

Byskawic zbrojne ma rce, wskazuje jej cel oznaczony, niech zapytaj w domu swoich mw, wskazuje jej cel oznaczony, miujcie si wszyscy. A jeli pragn si czego nauczy, niech zapytaj w domu swoich mw!

Byskawic zbrojne ma rce, niech zapytaj w domu swoich mw, a kontrowersyjne cytaty z biblii mwi, znieksztaconej kopii, miujcie si wszyscy.

  • Witowski 31.05.2018 23:14

    Ale myślę, że to nie ignorancja, tylko świadoma manipulacja.

  • Minkus 03.06.2018 07:04

    Oto Ja wywiodę przeciwko tobie nieszczęście z własnego twego domu, żony zaś twoje zabiorę sprzed oczu twoich, a oddam je twojemu współzawodnikowi, który będzie obcował z twoimi żonami - wobec tego słońca.