Jakie kolory trzeba zmieszać żeby wyszedł fioletowy

 • Subskrybuj
 • Udostepnij to

Co się stanie jeśli na włosy nałoże teraz farbę naturalny jasny blond? Nie mozna być biernym

Anonimowy 9 lipca Miałam ładny rudy marchewkowy kolor farbowany u fryzjera. Witaj bunny; Mam mały dylemat, będę wdzięczna za Twoją fachową poradę, Twój blog - ratuje nam życie. Dziękuję z góry za odpowiedź i poświęcenie czasu! Tylko zastanawiają mnie proporcje. Podobnie beże wolno mieszać z ciepłymi i zimnymi, ponieważ sam beż jest już odpowiednią kombinacją odcienia ciepłego z zimnym- złota i popielu.

Majiblond Ultra bardzo bardzo jasny blond popielaty Majiblond Ultra S bardzo bardzo jasny blond popielaty kość słoniowa Majiblond Ultra bardzo jasny blond opalizujący Majiblond Ultra S bardzo jasny blond opalizujący??

Zgo naduycie Komentarze do zadania. Zgo naduycie Komentarze do zadania. Zgo naduycie Komentarze do zadania.

Skin i Język

Co z tego może mi wyjśc? Ta sama wciąż Kasia: Chciałabym nałożyć farbę wella koleston, ale nie wiem, jaki kolor, aby nie mieć włosów koloru jasno rudego, wolałabym, aby były naturalnego koloru średniego blondu albo troszeczkę jaśniejsze, ale bez ciepłego odcienia. Chciałabym żeby kolor był naturalny, bez żółci i rudego, nawet bardziej chłodny, bo jestem "zimą".

Zastanawiam się nad wodą 6 czy 9?? Zapoznaj się z możliwościami serwisu Zaliczaj. Jakie farby mogę zmieszać na już farbowane blond popielaty z rudymi odrostami żeby wyszedł w miarę jednolity kolorek blond w pobliżu beżu może lub w miarę jasnego ale nie białego?

 • Zarób nawet punktów.
 • Anonimowy 7 października A ja, nie wiem dlaczego, uważałam, ze musi być też niebieski no i oczywiscie dostawałam fioletowy A czerwieni ci u mnie dostatek, na pewno coś odpowiedniego znajdę.

Z gory dziekuje za odpowiedz! Moe by jaki odcie blondu, czy nie wjd zielone?. Z gry bardzo dziekuj za odpowied i pozdrawiam: Podobne pytania jakie prezenty mozna dac chlopakom z klasy na dzien chopaka Przedmiot: No i oczywicie pytanie czy taki zabieg si uda, czy nie wjd zielone?? Z gry bardzo dziekuj za odpowied i pozdrawiam: Podobne pytania jakie prezenty mozna dac chlopakom z klasy jakie kolory trzeba zmieszać żeby wyszedł fioletowy dzien chopaka Przedmiot: No i oczywicie pytanie czy taki zabieg si uda, czy nie wjd zielone?.

Z gory dziekuje za odpowiedz. Z gry bardzo dziekuj za odpowied i pozdrawiam: Podobne pytania jakie filmy religijne warte obejrzenia mozna dac chlopakom z klasy na dzien chopaka Przedmiot: No i oczywicie pytanie czy taki zabieg si uda, jesli nie tej.

Nie umiem się odnaleźć w tym kolorze. Bez obaw o zieleń: Co bysmy bez Cieie zrobiły, Bunny. Jeśli włosy są za rude napisałaś że popiel i srebro mogą to wyrównać- jq niestety srebrnego mroźnego blondu użyłam na odrost koloru mysi blond i wyszły rude okropne i nie wiem jak mam się tego pozbyć- czy czekac na odrost kolejny czy póki świeże jeszcze raz zafarbować no i jakim kolorem farby?

A ta oliwa z oliwek i gliceryna nie zdjy by mi tego jasno rudego koloru z wosw. Anonimowy 20 kwietnia Mam wosy przefarbowane na jasny blond poziom 9. Nazwa forum - sprawd, o czym pisz w Twojej okolicy. Anonimowy 24 wrzenia Teraz zafarbowaam wosy farb "Loreal 74 mango" i wyszed ciemniejszy rudy czy da si teraz co z tym zrobi.

Adriana Ada Ziółkowska

To jeszcze raz ja Lila. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności. Dla wszystkich zainteresowanych bardzo polecam lekturkę cieniutkiej książki pt. Bez obaw o zieleń:

 • Dla wszystkich zainteresowanych bardzo polecam lekturkę cieniutkiej książki pt.
 • Z gory dziekuje za odpowiedz!
 • Anonimowy 18 kwietnia
 • Anonimowy 19 lipca

Zastanawiam si czy jakbym dodaa do ciemnego blondu troch 7! Miaam adny rudy marchewkowy kolor farbowany u fryzjera. Co z tego moe mi wyjc. Miaam adny rudy marchewkowy kolor farbowany u fryzjera.

Czy jest sens mieszac te farby. Miaam adny rudy marchewkowy kolor farbowany u fryzjera. Zastanawiam si czy jakbym dodaa do ciemnego blondu troch 7. Palette z serii natura tak i a10 z color creme.

Zaloguj się

Bunny jesteś wielka i mądra!!!!!!!!!!!!! Jak dodasz do tego czerń, ale ociupinę na końcu pędzla, to będzie brudny róż. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Anonimowy 27 sierpnia

No i oczywicie pytanie czy taki zabieg si uda, czy nie wjd zielone?. Kiedy cae byy czarne ale miaam ju ich do: Odrost wyszed ciepo poziom faktycznie 9 i 10 ale reszta wosw wysza bardzo jasno,tak jakby jeszcze od tej farby one si rozjaniy.

No i oczywicie pytanie czy taki zabieg si uda, czy nie wjd zielone?.

 • Tarkowski 17.07.2018 22:06

  Czy mogę ją zmieszać z którymś z ciemniejszych odcieni żeby uzyskać kolor 9. Chciałabym spróbować sama farbą Goldwell słyszałam że jest mniej szkodliwa czy ktoś mi pomoże jakie mam zamówić kolory z firmy Goldwell aby uzyskać jakiś fajny blond.