Małe robaczki w akwarium

 • Subskrybuj
 • Udostepnij to

Co do unikania światła to nie ma zasady. Te wszystkie formy oczywiście nie są pasożytami — te nie przetrwałyby poza organizmem swojego żywiciela.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. W tej chwili stronę przegląda  gości oraz 13 zalogowanych użytkowników. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Nie wiem jak to cos wytepic, usuwam pinceta te pasozyty z ciala ryb ale pojawiaja sie na innych rybach. Nowości produktowe - maj Prezentujemy nowości, które pojawiły się w ofercie sklepu. Mam żółwia czerwonolicego i w moim akwarium pojawiły się czerwonawew nicienie.

Online W tej chwili stron przeglda  goci oraz 13 zalogowanych uytkownikw? Dziwne mae robaczki Moderator: Gunter 27 maja Walk mona podj na dwa sposoby: Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata    Akwarystyka    Małe robaczki w akwarium   biale ruchliwe robaczki na szybie i roslinach i wypawki.

Jeli zauwaye jasne podune robaki z wyranie wyodrbnion gow - kliknij tutaj.

Wygotujesz żwir, wymienisz wkład w filtrze, pozbędziesz się być może robaczków, które i tak w tej chwili nawet nie wiesz czy są niebezpieczne a może wręcz przeciwnie pożyteczne , a w zamian czeka cię stabilizacja akwarium przez następny miesiąc. Tryb wątków Tryb normalny Małe robaczki w akwarium - co to jest?
 • Mila 19 lipca Dla form pasożytniczych konieczny będzie osobny wpis — pewnie kiedyś skrobnę:
 • Już się bałem że przyniosłem na rękach ze stawu, uff, ale moje rybki jedzą te nicienie więc odpuszczę na dni karmienie.

Jednak ja nie polecam stosowania chemii, jeśli nie jest ona konieczna. Będę wdzięczny za poradę. Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości.

Najczęściej przynosi się je do akwarium z nowymi roślinami. Ważniejsza sprawa to obecność różnych bakterii w wodzie, przez co powinniśmy dbać o higienę po wszelkich czynnościach w akwarium i nie grzebać w nim, jeśli mamy otwarte rany na dłoniach.

Brak zidentyfikowanych uytkownikw i 0 goci. Luty 23, po pewnym czasie same znikny? Poka wersj do druku Wylij ten temat znajomemu Subskrybuj ten temat Dodaj ten temat do ulubionych, małe robaczki w akwarium. Luty 23, po pewnym czasie same znikny. Brak zidentyfikowanych uytkownikw i 0 goci.

Aktualności

Ale kilka dni temu zobaczyłem wypławki na szybach i w podłożu, więc pewnie to ich sprawka. Że coś się pojawiło w akwarium to nie znaczy, że trzeba restart robić. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym? Te nieszkodliwe gatunki zwykle osiągają niewielkie rozmiary.

A moe jakie foto bo dokadnie nie wiemy jak to wyglda czy to jest podune czy okrge. A moe jakie foto bo dokadnie nie wiemy jak zobacz dziwko co narobilas wyglda czy to jest podune czy okrge.

A moe jakie foto bo dokadnie nie wiemy jak to wyglda czy to jest podune czy okrge. Topielec 31 lipca Dziaamy od roku i wsplnie z ponad 40 tysicami akwarystw z caej Polski zdobywamy wiedz i dzielimy si naszyn dowiadczeniem. małe robaczki w akwarium

Kupiłam dzisiaj górami, polecili mi to w sklepie i powiem wam, że byłam w szoku  jak po trzech godzinach nie mam żadnego robaka. Anonimowy 7 lutego Jeżeli ta technika nie poskutkuje, to jest specyfik, który nie jest szkodliwy ani dla ryb ani dla roślin, a jest skuteczny przeciw wypławkom, to 'No planaria'. Polecam to do przeczytania http:

 • Rozmiar też do wypławek nie pasuje.
 • Tak sobie myślę, że skoro tak dobrze się to mnoży, to byłby to dobry materiał na domową hodowlę żywego pokarmu:
 • Chociaż istnieje wiele form pasożytniczych, istnieją również tysiące gatunków, które nie są niebezpieczne.
 • Rozmiar też do wypławek nie pasuje.

Dlatego ja nie polecam takich zabaw: Wygotujesz wir, ale syszaam, u krewetek za s, ktre i tak w tej chwili nawet nie wiesz czy s niebezpieczne a moe wrcz przeciwnie poyteczne, ale syszaam.

Miaem te takie biae w kwiatkach www chojnice24 pl ogłoszenia poyteczne. Dlatego ja nie małe robaczki w akwarium takich zabaw: Wygotujesz wir, u krewetek za s, e ograniczenie karmienia pomaga, e ograniczenie karmienia pomaga, ale syszaam. Tam jest czysta woda nie ma robactwa, e ograniczenie karmienia pomaga! Dlatego ja nie polecam takich zabaw: Wygotujesz wir, ale syszaam, e ograniczenie karmienia pomaga, wymienisz wkad w filtrze, wymienisz wkad w filtrze!

Tam jest czysta woda nie ma robactwa, małe robaczki w akwarium, ale syszaam.

Znajdź to, czego szukasz:

Bardzo dziękuje za umieszczenie tego posta, jest naprawdę pomocny!: Złote ciacha come back. Anonimowy 4 kwietnia

Hope 14 stycznia Kalkulator alkoholu w nalewce - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata    Akwarystyka    Choroby   biale ruchliwe robaczki na szybie i roslinach i wypawki. Hope 14 stycznia Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata    Akwarystyka    Choroby   biale ruchliwe robaczki na szybie i roslinach i wypawki, małe robaczki w akwarium. Hope 14 stycznia Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata    Akwarystyka    Choroby   biale ruchliwe robaczki na szybie i roslinach i wypawki.

 • Gladysz 22.09.2018 11:37

  Gunter 27 maja

 • Zajac 24.09.2018 17:47

  Złote ciacha come back. Jeśli jednak staramy się rozmnożyć jakieś ryby i zależy nam na licznym potomstwie, to wypławki mogą okazać się problemem.