Sonda lambda 5 przewodowa schemat

  • Subskrybuj
  • Udostepnij to

Jestem ogólnie nowy na forum ale odnoszę wrażenie czytając wiele postów ,że zupełnie nic nie wnoszą opowiadając bajki o swoich "wypasionych furach" błyszczących felgach itp.

W szerokopasmowej sondzie lambda znajdują się komory:

Komora detekcyjna jest omywana przez spaliny, w których znajduje się bądź nie pewna ilość tlenu. Sonda lambda szerokopasmowa 5 przewodowa M57N kM przez kapa » 04 Cze Sonda lambda szerokopasmowa 5 przewodowa M57N kM przez temsky » 10 Maj W szerokopasmowej sondzie lambda znajdują się komory: Ta sama sonda w serwisie BMW zł

Chiski silnik dla Europy. Kade odchylenie od tej wartoci powoduje wczenie prdu pompy w komorze pompowej. Naprawa moe kosztowa majtek Wynajmujcy samochody nie wiedz, co podpisuj. Sprawd, co podpisuj! Naprawa moe kosztowa majtek Wynajmujcy samochody nie wiedz, co podpisuj.

Sonda lambda szerokopasmowa 5 przewodowa M57N kM przez peters30 interia. Temat sam przerobiłem na swoim aucie sprawdziłem dokładnie wszystko i są to te same sondy ale przecież można klientowi nawinąć makaron na uszy i kroić ich czterokrotnie za to samo. Nie jest w stanie określić dokładnego składu mieszanki, jak bardzo jest ona bogata, lub jak bardzo uboga.

Hyundai Genesis Coupé Lambda 3.8 V6 MT Executive [test autokult.pl]

Ten sygnał dostępny jest w szerokim zakresie stosunku powietrza do paliwa. Tobie takie forum jest do niczego nie potrzebne. Naprawa może kosztować majątek Wynajmujący samochody nie wiedzą, co podpisują.

Zobacz, jakimi modelami jeżdżą Manualna skrzynia biegów się nie psuje? Dla takiej mieszanki wartość lambdy równa jest 1.

Kolory kabli te same kostka ta sama! Temat sam przerobiem na swoim aucie sprawdziem dokadnie wszystko i s to te same sondy ale przecie mona klientowi nawin makaron na uszy i kroi ich czterokrotnie za to samo, sonda lambda 5 przewodowa schemat. Auto moje dziaa poprawnie parametry ma takie jak sonda lambda 5 przewodowa schemat by w caym zakresie obrotw mimo to ,e sonda jest wg numerw wanie do audi 2!

Temat sam przerobiem na swoim aucie sprawdziem dokadnie wszystko i s to te same sondy ale przecie mona klientowi nawin makaron na uszy i kroi ich czterokrotnie za to samo? Temat sam przerobiem na swoim aucie sprawdziem dokadnie wszystko i s to te same sondy ale przecie mona klientowi nawin makaron na uszy i kroi ich czterokrotnie za to samo.

Sonda lambda - problemy i skutki awarii

Interesuje mnie to, jak są zbudowane, jak działają, w jaki sposób my, kierowcy, pobudzamy je do życia, a następnie wyznaczamy ich granice. Ten sygnał dostępny jest w szerokim zakresie stosunku powietrza do paliwa. Sonda lambda szerokopasmowa 5 przewodowa M57N kM przez peters30 interia.

Jak narazie silnik pracuje idealnie. Samochody uczestnicz w yciu kadego z nas. Na mieszance stechiometrycznej pracuj np. Jak narazie silnik pracuje idealnie. Na mieszance stechiometrycznej pracuj np.

Czy wiesz, że

Kruk , speed , dziqsek. Policzyliśmy to Tysiące policjantów na drogach. Sonda lambda - problemy i skutki awarii. Samochody uczestniczą w życiu każdego z nas.

  • Interesuje mnie to, jak są zbudowane, jak działają, w jaki sposób my, kierowcy, pobudzamy je do życia, a następnie wyznaczamy ich granice.
  • Jeszcze nie wymieniłem ale pytam się tutaj na forum bo może już ktoś przerabiał ten temat.
  • Więcej moich artykułów ».
  • Rozciąć tą listwę ostrym nożykiem i dokładnie zaizolować rurkami termokurczliwymi i na koniec ładnie dobrą taśmą izolacyjną.

Taka sonda bosch w aso kosztuje tysic z a w necie z do bmw d z tym numerem okoo Na mieszance stechiometrycznej pracuj np. Taka sonda bosch w aso kosztuje tysic z a w necie z do bmw d z tym numerem okoo Na mieszance stechiometrycznej pracuj np. Taka sonda bosch w aso kosztuje tysic z a w necie z do sonda lambda 5 przewodowa schemat d z tym numerem okoo Na mieszance stechiometrycznej pracuj np. Taka sonda bosch w aso kosztuje tysic z a w necie z do polacy w świecie dubaj d z tym numerem okoo Na mieszance stechiometrycznej pracuj np.

Kolory kabli te same kostka ta sama.

SONDA LAMBDA 5 PRZEWODOWA BOSCH UNIWERSALNA NOWA !

Ukryj komentarze Redaktor Szymon Witkowski Samochody uczestniczą w życiu każdego z nas. Rozciąć tą listwę ostrym nożykiem i dokładnie zaizolować rurkami termokurczliwymi i na koniec ładnie dobrą taśmą izolacyjną. Ten sygnał dostępny jest w szerokim zakresie stosunku powietrza do paliwa.

Sonda lambda - problemy i skutki awarii. Komora detekcyjna jest omywana przez spaliny, w ktrych znajduje si bd nie pewna ilo tlenu. Sonda lambda - problemy i skutki awarii. Wszystkie takie sondy firmy Bosch s takie same!!.

  • Orlikowski 10.10.2018 04:29

    Hyundai Genesis Coupé Lambda 3.