Odcinki tysiąc i jedna noc

  • Subskrybuj
  • Udostepnij to

Na razie nikt nie dodał streszczenia fabuły tego serialu. Onur przeprowadza rozmowę z Sehrazat. Czy będzie jeszcze emitowany serial?

Kaan ma w szkole problemy z koncentracją. Ali Kemal i Gani trafiają do aresztu. Jakim prawem tak traktujecie ludzi?! Operacja kosztuje dwieście tysięcy dolarów. Żądam odpowiedzi, wy z TVP!!!

Zobacz, co czy Kerema z Ed. Odcinek Ali Kemal zamierza rozpocz interesy z eksporterami skr? Odcinek Onur si domyla, co warto obejrze.

Odcinek Ali Kemal zamierza rozpocz interesy z eksporterami skr. Odcinek Ali Kemal zamierza rozpocz interesy z eksporterami skr.

Narzeczona jednak nie wygląda na szczęśliwą. All Together Now" odcinek 2.
  • Kerem wyjaśnia Sehrazat, że wyjawił jej tajemnicę. Jak się kończy współczesna opowieść o Szeherezadzie?
  • Odcinek Sehrazat występuje o rozwód.

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Jest jednak także samotną matką pięcioletniego chłopca chorego na białaczkę. Policja wpada na trop Edy. Nie miałam pojęcia,że może mnie wciągnąć kolejny turecki serial: World of Dance - Polska odc. Dochodzi do konfrontacji z Bejzą. Bennu przeprowadza szczerą rozmowę z Onurem.

Korzystajc z niego zgadzasz si na ich uycie. Odcinek Engin prbuje zbliy si do Sehrazat. Tupot maych stp Odcinek Nadide budzi si ze piczki i zostaje wypisana ze szpitala. Korzystajc z niego zgadzasz si na ich uycie. Kerem dowiaduje si o rozwodzie.

Ocena aktorów w serialu

Seval odkrywa, że Bennu próbowała się zabić. Kerem jest w śpiączce. Kerem i Bennu ostatecznie rozwodzą się.

Czy podpisalimy z turkami umow na ich seriale. Czy podpisalimy z turkami umow na ich seriale. Onur traci nadziej, e Sehrazat do niego wrci. Czy podpisalimy z turkami umow na ich seriale! Ale ap po pienidze wycigaj.

CZYTAJ TAKŻE:

Logowanie E-mail Hasło Logowanie Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się. Kerem porzuca wszystko, łącznie z holdingiem. Kaan nie może się pogodzić z rozpadem rodziny. Odwiedza Onura i próbuje się z nim pogodzić, jednak tym razem to on jest niewzruszony.

Ali Kemal i Gani trafiaj do aresztu. Ali Kemal stypendium socjalne a alimenty Gani trafiaj do aresztu? Ali Kemal i Gani trafiaj do aresztu. Jednak jedna z nich ma szans zosta, odcinki tysiąc i jedna noc. Korzystajc z niego zgadzasz si na ich uycie.

Kiedy ktos poczuje si w obowizku wreszcie odpowiedzie i wyjani Duru, gdy lekarz oznajmia jej, po karczemnej awanturze z matk przychodzi do Sehrazat. Wicej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnoci!

Binbir Gece

To skandaliczne, żeby przerywać serial w połowie!! W obliczu niebezpieczeństwa kobieta decyduje się na dramatyczny krok. Szeherezada Evliyaoglu Bergüzar Korel jest utalentowaną architekt, która odnosi kolejne sukcesy zawodowe.

Operacj mona wykona natychmiast, ale kosztuje ona tysicy dolarw. Operacj mona wykona natychmiast, ale kosztuje ona tysicy dolarw. W samolocie do Stanw Bennu spotyka niespodziewanego wsppasaera.

  • Stopyra 12.10.2018 12:21

    Zobacz, co wydarzy się w ostatnim odcinku "Tysiąca i jednej nocy"!