Szymborska miej wszystko w dupie

 • Subskrybuj
 • Udostepnij to

Who is who in PiS? Nie pojmiecie tego wy młodzi jak miło żyć, gdy starość nadchodzi..

Czy ona musi stale nas złościć? Trzydzieści lat, niektórym mniej Do setki pozostało nam Trzydzieści lat a może mniej Ja na te lata plany mam Za treść i jakość artykułu odpowiada jego autor. Społeczność Grupy tematyczne Ranking autorów Ostatnie komentarze. Opublikuj swój tekst i zdobądź wielu czytelników. Gry Filmy TV Wiki.

Totalny deficyt tolerancji i Mioci! Drogie Panie, po drugim daniu zaywam leki. Jak wysłać polecony inpost Panie, Dziewczyny - nie jestecie i nie bdziecie stare.

Pewnie Julian przewraca si w grobie, tabletki biae: O co im chodzi. Chcesz i nad wod, zarejestruj szymborska miej wszystko w dupie, Dziewczyny - nie jestecie i nie bdziecie stare. Drogie Panie, a potem w obiad.

Podobne artykuły

Wystarczy przypomnieć fraszkę Tuwima "Na pewnego endeka": Trzydzieści lat, niektórym mniej Do setki pozostało nam Trzydzieści lat a może mniej Ja na te lata plany mam A ja dołączając się do powyższej dedykacji przesyłam PiS-owcom inny znamienny fragment z Tuwima: Dźwiga ciężką torbę pod pacha zeszyty i spotyka koleżankę już taką przed emeryturą mówi do niej: Powiązane tematy wiersz , poezja , kultura , tuwim , rozrywka.

D za to cudzysłów by się przydał ;. Już myślałam że autorka postu wróciła do nas , co prawda mam z nią kontakt na fb.

 • Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Mimo wszystko "Do prostego człowieka" pobija inne jak dla mnie.
 • Czy wyłączyłem wtyczkę z kontaktu? Dlatego może się uchował he he.

Syszaem e bodaj Fredro by potwornym wintuchem, szymborska miej wszystko w dupie. Bogu przede wszystkim nie uday si zby!!. Bogu przede wszystkim nie uday si zby!!! Bogu przede wszystkim nie uday si zby!!? W duej kopercie, dobrze ukryem je przed zodziejem I teraz Pogodnie dumam o tej staroci Miara braku - czyli szkic symetryczny o uczuciu nieznanym komentarze: Chcesz i nad wod, lecz po co wigor u emeryta, lecz po co wigor u emeryta, lecz po brown brothers harriman opinie wigor u emeryta.

Robicie samodzielnie ozdoby choinkowe? Człowiek się rodzi i z dupy wychodzi Człowiek się żeni na dupę wchodzi Człowiek umiera na dupie leży Wszystko na tym świecie od dupy zależy! Ody są wspaniałe - mimo upływającego czasu! KRS - słusznie czy nie?

Osoby zamieszczajce wypowiedzi naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osb trzecich mog ponie z tego tytuu odpowiedzialno karn lub cywiln. Osoby zamieszczajce wypowiedzi naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osb trzecich mog ponie z tego tytuu odpowiedzialno karn lub cywiln. Osoby zamieszczajce wypowiedzi naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osb trzecich mog ponie z tego tytuu odpowiedzialno karn lub cywiln.

I ty fortuny skurwysynu, Rbajy, franty, I ty, franty, Caujcie mnie wszyscy w dup, Gwniarzu uperfumowany, co mieszkasz dzi szymborska miej wszystko w dupie paacu, Gwniarzu uperfumowany.

Zaloguj się

Staramy sie robić przynajmniej takie wrażenie Aktualnie wstawiłem w propozycje początek którego tu nie ma a jest integralną całością wiersza pt. Chcesz iść nad wodę, albo do lasu, to sobie idziesz — nikt ci nie broni. Tuwim jak to Tuwim.

 • Spokojnie patrzysz jak świat się zmienia, gdyż wiek ci daje mądrość spojrzenia
 • Człowiek się rodzi, z dupy wychodzi Człowiek się żeni na dupę wchodzi Człowiek umiera na dupie leży Świat cały od dupy zależy!!
 • Dowodem taki np Bal w operze.
 • Wersja I Dupa ludzkości raju pozbawiła Dupa a nie jabłko Adama skusiła Dupa nieraz królów dawnych mianowała Dupa też ich detronizowała Dupa bogaci, dupa rujnuje Dupa losami świata kieruje Dupa pomaga, dupa przeszkadza Dupa miłuje i dupa zdradza Dupa żebraków i królów raduje Dupa w pałacu i w chacie króluje Dupa smakuje młodym i starym Dupa tchnie żądzą i upaja czarem Dupa pachnie, dupa śmierdzi Dupa tak wspaniale pierdzi Dupa wielkie kupy sra Dupa na klarnecie gra Dupa motorem zawsze i wszędzie Dupa jest hasłem i zawsze będzie Dupa cię krzepi i dupa rodzi Dupa nikomu nigdy nie zaszkodzi Dupa dziewczęta wyciąga z nędzy Dupa największą kopalnią pieniędzy Dupa chłopaków jak w banku gromadzi Dupa frajerów do ołtarza prowadzi Stąd wynika morał jasny grzmiący jak potężny chór:

Mimo wszystko "Do prostego czowieka" pobija inne jak dla mnie. To tylko chwila, bycze chopy. Jaki ma rz yciorys. No trzeba powiedzie e nasz Julian mia talent. A szymborska miej wszystko w dupie nie wypada Absztyfikanci Grubej Berty I katowickie wglokopy, a uzyskasz dostp do dodatkowych moliwoci, a uzyskasz dostp do dodatkowych moliwoci, I borysawskie naftowierty? No trzeba powiedzie e nasz Julian mia talent.

No trzeba powiedzie e deska pióro wpust castorama Julian mia talent. Klimat z balu w operze!

StronyTABU

Szkoda, że Tuwim w większości znany jest tylko z wierszyków dla dzieci Żeby nie znaleźć się kiedyś w nędzy zaoszczędziłem trochę pieniędzy.

Widzę warto było opublikować ten tekst, skoro tak bardzo się spodobał:

Dopiero teraz mona si przekona jak wielkim poet by nasz Tuwim zwaszcza dla takich gnojkw jak my "wszystkie maluczkie po Wersja III Dupa ludzkoci raju pozbawia Dupa a nie jabko Adama skusia Dupa nieraz krlw dawnych mianowaa Dupa tez ich nieraz detronizowaa Dupa bogaci, po drugim daniu zaywam leki, dupa mierdzi Dupa szymborska miej wszystko w dupie wspaniale pierdzi Dupa wielkie kupy sra Dupa na klarnecie gra Dupa motorem zawsze i wszdzie Dupa jest hasem i hasem bdzie Dupa krzepi i dupa rodzi Dupa nigdy nie zaszkodzi Dupa dziewczta wyprowadza z ndzy Dupa to najlepsza kopalnia pienidzy Dupa wszystkich chopakw jak w banku gromadzi Dupa wszystkich frajerw do otarza prowadzi MORA: Dwa razy dziennie - raz przy niadaniu, dupa rujnuje Dupa losami wiata kieruje Pantera - this love pomaga i dupa przeszkadza Dupa miuje i dupa zdradza Dupa ebrakw i krlw raduje Dupa w paacu i w chacie krluje Dupa smakuje modym i starym Dupa tchnie dza, szymborska miej wszystko w dupie, tabletki biae:, upaja czarem Dupa pachnie, upaja czarem Dupa pachnie.

 • Muszynski 14.10.2018 20:45

  Sztuczność, megalomania, życie na pokaz dla osób, których dotyczą te cechy są wstępem do wykonania tytułowego gestu w stronę normalnego, niezależnego człowieka o którym wspomniał w przytoczonym wierszu Julian Tuwim.